Fotografia Kolekcjonerska: Klasyka i Awangarda Artystyczna (wyniki)
17 października 2019, godz. 19:00

Jan Tarasin (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
Bez tytułu, 1975/2002
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Estymacja: 1 500 - 2 500 zł
138
138
Bez tytułu, 1975/2002

Cena wylicytowana: 3 800 zł
Estymacja: 1 500 - 2 500 zł

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 29,5 x 39 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: '1/5 1975/2002 e/a Jan Tarasin'
ID: 76069

Dodaj obiekt

0
Wydrukuj katalog