Edward Dwurnik. Podróże autostopem
Od 29 sierpnia 2011 do 24 września 2011

Cena: 6 000 zł

Cena: 6 000 zł

olej/płótno, 55 x 46 cm
 sygn. i dat. p.d.: '2010 E. Dwurnik' i opisany na odwrociu: '2010/E. DWURNIK/"Różowe tulipany"/ NR XXIII=417=/=4363='