Edward Dwurnik. Rysunki, szkice, grafiki. (wyniki)
Od 16 października 2020 godz. 19:00 do 2 listopada 2020 godz. 16:00

Cena wylicytowana: 3 000 zł
7101

Cena wylicytowana: 3 000 zł

akwarela/papier , 29,5 x 41 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'Edo 60'
na odwrociu nalepka z Galerie im Baumarkt
ID: 87817