Edward Dwurnik. Rysunki, szkice, grafiki. (wyniki)
Od 16 października 2020 godz. 19:00 do 2 listopada 2020 godz. 16:00

Cena wylicytowana: 2 200 zł
7119

Cena wylicytowana: 2 200 zł

inkografia/papier, 60 x 37 cm (zadruk)
sygnowany p.d.: 'E. Dwurnik'; numerowany l.d.: '21/50'
ID: 91557
Stan zachowania
  • praca nieoprawiona