Edgar Degas. Rzeźbiarskie Atelier (wyniki)
10 listopada 2020 godz. 19:00

Edgar Degas (1834 Paryż - 1917 Paryż)
"Tancerka zakładająca sobie pończochę" ("Danseuse mettant son bas")
Estymacja: 45 000 - 60 000 zł
48

Estymacja: 45 000 - 60 000 zł

odlew/brąz patynowany, wys.: 49,7 cm
sygnowany na podstawie: 'Degas'
pieczęć odlewni: 'CIRE | C. VALSUANI | PERDUE', datowany, opisany i numerowany: '1998', 'Reproduction' oraz '29/M'
ID: 88277
Opinie
  • certyfikat autentyczności odlewni Valsuani