Edgar Degas. Rzeźbiarskie Atelier (wyniki)
10 listopada 2020 godz. 19:00

Edgar Degas (1834 Paryż - 1917 Paryż)
"Galopujący koń na prawej nodze ze swoim dżokejem" ("Cheval au galop sur le pied droit avec son jockey")
Estymacja: 35 000 - 50 000 zł

Estymacja: 35 000 - 50 000 zł

odlew/brąz patynowany, wys.: 28,3 cm
sygnowany na podstawie: 'Degas'
kompozycja składa się z dwóch figur, pieczęć odlewni: 'CIRE | C. VALSUANI | PERDUE', datowany, opisany i numerowany: '1998', 'Reproduction' oraz '25/M', figura dżokeja numerowana z tyłu, u dołu: '35/M'
ID: 88288
Opinie
  • certyfikat autentyczności odlewni Valsuani