Edgar Degas. Rzeźbiarskie Atelier (wyniki)
10 listopada 2020 godz. 19:00

Edgar Degas (1834 Paryż - 1917 Paryż)
"Tancerka, otwarta arabeska na prawej nodze, lewe ramię do przodu" ("Danseuse, arabesque ouverte sur la jambe droite, le bras gauche en avant")
Cena wylicytowana: 25 000 zł

Cena wylicytowana: 25 000 zł

odlew/brąz patynowany, wys.: 30,6 cm
sygnowany na podstawie: 'Degas'
pieczęć odlewni: 'CIRE | C. VALSUANI | PERDUE', datowany, opisany i numerowany: '1998', 'Reproduction' oraz '1/M'
ID: 88264
Opinie
  • certyfikat autentyczności odlewni Valsuani