Edgar Degas. Rzeźbiarskie Atelier (wyniki)
10 listopada 2020 godz. 19:00

Edgar Degas (1834 Paryż - 1917 Paryż)
"Tancerka, czwarta pozycja w przód na lewej nodze" ("Danseuse, position de quatrième devant sur la jambe gauche")
Cena wylicytowana: 40 000 zł

Cena wylicytowana: 40 000 zł

odlew/brąz patynowany, wys.: 60,4 cm
sygnowany na podstawie: 'Degas'
pieczęć odlewni: 'CIRE | C. VALSUANI | PERDUE', datowany, opisany i numerowany: '1998', 'Reproduction' oraz '58/M'
ID: 88247
Opinie
  • certyfikat autentyczności odlewni Valsuani