Edgar Degas. Rzeźbiarskie Atelier (wyniki)
10 listopada 2020 godz. 19:00

Edgar Degas (1834 Paryż - 1917 Paryż)
"Tancerka, wielka arabeska, pierwszy raz" ("Danseuse, grande arabesque, premier temps")
Estymacja: 40 000 - 60 000 zł

Estymacja: 40 000 - 60 000 zł

odlew/brąz patynowany, wys.: 49,6 cm
sygnowany na podstawie: 'Degas'
pieczęć odlewni: 'CIRE | C. VALSUANI | PERDUE', datowany, opisany i numerowany: '1998', 'Reproduction' oraz '18/M'
ID: 88280
Opinie
  • certyfikat autentyczności odlewni Valsuani