Edgar Degas. Rzeźbiarskie Atelier (wyniki)
10 listopada 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 50 000 zł

Cena wylicytowana: 50 000 zł

odlew/brąz patynowany, wys.: 24,1 cm
sygnowany na podstawie: 'Degas'
pieczęć odlewni: 'CIRE | C. VALSUANI | PERDUE', datowany, opisany i numerowany: '1998', 'Reproduction' oraz '26/M'
ID: 88241
Opinie
  • certyfikat autentyczności odlewni Valsuani