École de Paris (wyniki)
14 maja 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 640 000 zł

Cena wylicytowana: 640 000 zł

olej/płótno, 63,7 x 46,2 cm
sygnowany l.d.: ‘Kisling’
ID: 70179
  • kolekcja Ernesta Rouviera (1884-1961), Marsylia
  • dom aukcyjny Christie’s, Londyn, czerwiec 1996
  • kolekcja prywatna, Europa
  • Kisling, red. Jean Kisling, t. I, Paris 1971, nr 124, s. 171 (il.)