École de Paris (wyniki)
14 maja 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 40 000 zł

Cena wylicytowana: 40 000 zł

olej/płótno, 55 x 73 cm
sygnowany p.g.: 'H Epstein'
ID: 69976
  • Henryk Epstein. Mistrzowie École de Paris, katalog wystawy, Villa la Fleur, Konstancin-Jeziorna, Warszawa 2015, nr kat. 29, s. 77 (il.)
  • Henryk Epstein. Mistrzowie École de Paris, Villa la Fleur, Konstancin-Jeziorna, 2015