Design. Sztuka wnętrza (wyniki)
16 kwietnia 2019 godz. 19:00

Cena: 1 800 zł

Cena: 1 800 zł

tusz/papier, 38 x 28,5 cm
sygnowany, datowany i opisany śr.d.: 'AS | UB | 74'
ID: 44672