Classic Blue (wyniki)
28 maja 2020 godz. 19:00

Wazon
lata 50. - 60. XX w.
Zakłady Porcelany Stołowej "Karolina" w Jaworzynie Śląskiej
Cena wylicytowana: 400 zł
Wazon
lata 50. - 60. XX w.

Cena wylicytowana: 400 zł

porcelana malowana, natrysk wybierany, 24 x 7,5 x 7,5 cm
sygnowany na spodzie znakiem wytwórni
ID: 85075
Stan zachowania
  • punktowe, drobne ubytki malatury