Classic Blue (wyniki)
28 maja 2020 godz. 19:00

Stolik kawowy
50.-60. XX w.
Spółdzielnia Artystów Plastyków ŁAD, Hanna Lachert
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Stolik kawowy
50.-60. XX w.

Cena wylicytowana: 1 400 zł

szkło, drewno, 67 x 62,5 x 62,5 cm
ID: 85461
Stan zachowania
  • po renowacji, wymieniona szyba blatu