Classic Blue (wyniki)
28 maja 2020 godz. 19:00

Stoliczek
lata 60. XX w.
Spółdzielnia Artystów Plastyków ŁAD, Władysław Jaworski
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Stoliczek
lata 60. XX w.

Cena wylicytowana: 1 000 zł

szkło, drewno, 67,5 x 60 x 30 cm
ID: 85457
Stan zachowania
  • po renowacji, wymieniona szyba blatu