Classic Blue (wyniki)
28 maja 2020 godz. 19:00

Lampa przemysłowa typ ORP-400 E-1
2 poł. XX w.
Zakłady Metalowe Predom Mesko w Skarżysku Kamiennej
Cena wylicytowana: 700 zł
2 poł. XX w.

Cena wylicytowana: 700 zł

szkło, metal, 68 x 50 x 50 cm
ID: 85459
Stan zachowania
  • po renowacji