Classic Blue (wyniki)
28 maja 2020 godz. 19:00

Popielnica
lata 50. - 60. XX w.
Zakłady Porcelany Stołowej "Karolina" w Jaworzynie Śląskiej
Cena wylicytowana: 400 zł
Popielnica
lata 50. - 60. XX w.

Cena wylicytowana: 400 zł

porcelana malowana, natrysk wybierany, 4,5 x 23,2 x 13,5 cm
sygnowany na spodzie znzkiem wytwórni
ID: 85077
Stan zachowania
  • Punktowe drobne ubytki malatury.