Classic Blue (wyniki)
28 maja 2020 godz. 19:00

Lampa przemysłowa typ OBS-3
2 poł. XX w.
Mazurskie Zakłady Aparatury Oświetleniowej A-23 w Wilkasach
Cena wylicytowana: 700 zł
Lampa przemysłowa typ OBS-3
2 poł. XX w.

Cena wylicytowana: 700 zł

metal, emalia, 36 x 41 x 41 cm
ID: 85462
Stan zachowania
  • odprysk emalii