Classic Blue (wyniki)
28 maja 2020 godz. 19:00

Zestaw czterech krzeseł
lata 70. XX w.
Henryk Sztaba
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Zestaw czterech krzeseł
lata 70. XX w.
Henryk Sztaba

Cena wylicytowana: 4 200 zł

metal, 76 x 50 x 45,5 cm
projekt z 1968 roku dla Społem
ID: 85463
Stan zachowania
  • po kompleksowej renowacji
Opinie
  • STAN ZACHOWANIA:
  • po kompleksowej renowacji