Classic Blue (wyniki)
28 maja 2020 godz. 19:00

Lampka ZAOS St-16
lata 60. XX w.
Cena wylicytowana: 500 zł
Lampka ZAOS St-16
lata 60. XX w.

Cena wylicytowana: 500 zł

metal, 50 x 15 x 18 cm
ID: 85499
Stan zachowania
  • po kompleksowej renowacji