Cienie Reliefów
Od 11 lipca 2018 do 18 sierpnia 2018

Andrzej Nowacki (ur. 1953, Rabka)
"Kompozycja kosmiczna", 2018 r.
Cena: 50 000 zł

Cena: 50 000 zł

akryl, relief/płyta pilśniowa, sklejka, 100 x 100 cm
sygnowany datowany i opisany na odwrociu: '4.03.18 | A.NOWACKI | 2018'
ID: 61724