Cerkiewki. Jerzy Nowosielski.
Od 6 września 2010 do 9 października 2010

Cena: 10 800 zł
51

Cena: 10 800 zł

długopis, akwarela/papier 23,2 x 32,3 cm
sygnowany na odwrocie: 'J.N. WROCŁAW'