Biżuteria Kolekcjonerska
7 grudnia 2020 godz. 19:00

Pierścionek art déco z szafirami i diamentami
lata 30. XX w.
Estymacja: 4 500 - 6 000 zł
lata 30. XX w.

Estymacja: 4 500 - 6 000 zł

złoto pr. 0,585, 1 diament w szlifie szesnastokant, 17 diamentów w szlifach 8/8 ł. ~ 0,30 ct ~ H-I/SI, 2 szafiry "gruszka" ~ 0,45 ct, sygnatura: 'PD 81', rozmiar: 13* *Istnieje możliwość zmiany rozmiaru pierścionka, w tym celu rekomendujemy kontakt ze specjalistami Desy Unicum
ID: 93094