Biżuteria Kolekcjonerska
7 grudnia 2020 godz. 19:00

Broszka
4 ćw. XIX w.
Estymacja: 1 800 - 2 200 zł
Broszka
4 ćw. XIX w.

Estymacja: 1 800 - 2 200 zł

złoto 15-karatowe (0,624); punca złotnika: 'F.B', masa: 2,71 g, wym.: 1,5 x 4,4 cm
ID: 93107