Biżuteria Kolekcjonerska
7 grudnia 2020 godz. 19:00

Zawieszka z perłą i diamentami
XX/XXI w.
Estymacja: 12 000 - 16 000 zł
63
XX/XXI w.

Estymacja: 12 000 - 16 000 zł

złoto pr. 0,750, 1 perła hodowana słonowodna South Sea, biała o kształcie kropli, średnica 14,9 mm, 5 diamentów ł. ~ 0,07 ct ~ G/VS w szlifie brylantowym okrągłym, sygnatura złotnika: 'HM', masa: 7,56 g; wym.: 3 x 1,5 cm
ID: 93102