Biżuteria Kolekcjonerska (wyniki)
18 września 2018 godz. 19:00

Bransoleta ze szmaragdami
2 poł. XX w.
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Bransoleta ze szmaragdami
2 poł. XX w.

Cena wylicytowana: 5 000 zł

złoto pr. 0,585, 8 brylantów ł. ~ 0,24 ct H/VS, 8 szmaragdów ł. ~ 0,25 ct, sygn.: "M.K.", masa: 10,85 g; dł.: 20 cm