Biżuteria Kolekcjonerska (wyniki)
11 grudnia 2018 godz. 19:00

Brosza art déco
lata 20.-30. XX w.
Francja
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Brosza art déco
lata 20.-30. XX w.
Francja

Cena wylicytowana: 3 000 zł

platyna, złoto pr. 0,750, 30 rubinów szlifach carre, 60 diamentów w różnych szlifach ł. ~ 0,50 ct I-J/Si-P, masa: 7,64 g; wym.: 5,8 x 0,6 cm
Stan zachowania
  • 1 diament uszkodzony