8. Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
21 października 2020 godz. 19:00

Diana Lelonek (ur. 1988 r.)
Z cyklu 'Centrum dla żywych rzeczy', "Środowisko po-obuwnicze", 2017
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
Diana Lelonek (ur. 1988 r.)

Estymacja: 5 000 - 8 000 zł

wydruk pigmentowy/papier, 100 x 80 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Diana Lelonek Środowisko po-obuwnicze, | z cyklu: Centrum dla żywych rzeczy, 2017 | 3/5'
ed. 3/5 + 2 AP
ID: 89020