8. Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
21 października 2020 godz. 19:00

Estymacja: 12 000 - 18 000 zł

Estymacja: 12 000 - 18 000 zł

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"RODZAJ" 2019 OL/PŁ | DOMINIKA KOWYNIA'
ID: 88850