8. Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
21 października 2020 godz. 19:00

Andrzej Tobis (ur. 1970, Wieluń)
Z cyklu 'A-Z (Gabloty edukacyjne) 2006–...', "Plecy", 2014/2016
Estymacja: 2 000 - 4 000 zł

Estymacja: 2 000 - 4 000 zł

wydruk pigmentowy, wydruk archiwalny/dibond, 51,8 x 36,8 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Tobis 2014 | print 2016'
ed. 1/7 + 1 AP
ID: 88761