8. Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
21 października 2020 godz. 19:00

Estymacja: 20 000 - 30 000 zł

Estymacja: 20 000 - 30 000 zł

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTEK | MATERKA | 2020, OIL | #strażniczki | #cityguards'
ID: 89325