8. Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
21 października 2020 godz. 19:00

Rafał Milach (ur. 1978, Gliwice)
Z cyklu 'Prawie każda róża na barierkach przy Sejmie', Bez tytułu, tryptyk, 2017
Estymacja: 15 000 - 20 000 zł

Estymacja: 15 000 - 20 000 zł

archiwalny wydruk pigmentowy/plexi, dibond, 38 x 25 cm (wymiary każdej pracy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'RMilach | 2017 | 1/3 + 2AP | - Nearly Every Rose on the | Barriers in Front of the | Parliament-' (każda część)
ed. 1/3 + 2 AP
ID: 88759