8. Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
21 października 2020 godz. 19:00

Estymacja: 35 000 - 45 000 zł

Estymacja: 35 000 - 45 000 zł

olej/papier , płótno, 163 x 153 cm
sygnowany na odwrociu: 'P. Matecki'
ID: 88174