8. Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
21 października 2020 godz. 19:00

Agata Borowa (ur. 1979 r., Białystok)
Z cyklu 'Czy to jest namalowane?', Bez tytułu, 2018
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGATA BOROWA | 2018 | AKRYL, PŁÓTNO | Z CYKLU CZY TO JEST NAMALOWANE'
ID: 88515