8. Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
21 października 2020 godz. 19:00

Karol Radziszewski (ur. 1980, Białystok)
"Bolesław Wieniawa-Długoszowski", 2018
Estymacja: 14 000 - 20 000 zł

Estymacja: 14 000 - 20 000 zł

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"BOLESŁAW WIENIAWA-DŁUGOSZOWSKI" | KAROL RADZISZEWSKI 2018'
ID: 89343