8. Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
21 października 2020 godz. 19:00

Weronika Gęsicka (ur. 1984 r.)
Bez tytułu, 2017/2019
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
Bez tytułu, 2017/2019

Estymacja: 8 000 - 12 000 zł

archiwalny wydruk pigmentowy/dibond, 40 x 35 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Weronika Gęsicka | Bez tytułu / Untitled | 2/5 + 2 A.P. | 2017/2019'
ed. 2/5 + 2 AP
ID: 88758