8. Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
21 października 2020 godz. 19:00

Anna Bera (ur. 1985 r.)
"Jama (01)", 2020
Estymacja: 15 000 - 20 000 zł
Anna Bera (ur. 1985 r.)
"Jama (01)", 2020

Estymacja: 15 000 - 20 000 zł

drewno, wys.: 160 cm
sygnowany, datowany i opisany na spodzie: 'Anna Bera, The Whole Elements, 2020'
technika dłubankowa/osika, dąb
unikat
ID: 88967