8. Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
21 października 2020 godz. 19:00

Estymacja: 15 000 - 20 000 zł

Estymacja: 15 000 - 20 000 zł

akryl/płótno, 100 x 73 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'A. Brzeżańska | 2006'
ID: 88620