8. Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
21 października 2020 godz. 19:00

Estymacja: 14 000 - 20 000 zł

Estymacja: 14 000 - 20 000 zł

olej/płótno, 80 x 46 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ROBERT | MACIEJUK | BEZ TYTUŁU | 80 x 46 cm | OLEJ | 2005 R.'
ID: 89648