8. Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
21 października 2020 godz. 19:00

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

Estymacja: 4 000 - 6 000 zł

lambda/plexi, dibond, 90 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany: 'Łapa 2019 1/5 RD'
ed. 1/5
ID: 88909