8. Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
21 października 2020 godz. 19:00

Estymacja: 50 000 - 70 000 zł

Estymacja: 50 000 - 70 000 zł

forma/żywica, 33 x 34 x 30 cm
sygnowany i datowany z tyłu: 'KMBednarski '97'
światło elektryczne
unikat
ID: 88772