8. Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
21 października 2020 godz. 19:00

Janek Simon (ur. 1977, Kraków)
"Synthethic Folklore v.0.1.6", 2019
Estymacja: 15 000 - 20 000 zł

Estymacja: 15 000 - 20 000 zł

technika własna, mozaika/plexi, 110 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'JSimon | 2019'
ID: 89199