8. Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
21 października 2020 godz. 19:00

Magdalena Starska (ur. 1980, Poznań)
"Syrena maszyna do szycia", 2020
Estymacja: 800 - 1 200 zł

Estymacja: 800 - 1 200 zł

kalka/papier, 29 x 21 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Syrena - maszyna do szycia 2020 kalka na papierze M. Starska'
ID: 88935