8. Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
21 października 2020 godz. 19:00

Aleksandra Ska (ur. 1975, Łódź)
"Wirus neuropatii zakaźnej z rodziny Rhabdovividae", 2015/2018
Estymacja: 12 000 - 18 000 zł

Estymacja: 12 000 - 18 000 zł

C-Print/dibond, 112 x 75 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Aleksandra Ska | Wirus neuropatii zakaźnej (ang. Mammalian neuropathic virus 1-MNV1) | z rodziny Rhabdovividae. | 2015-18 | ed. 1/3 + 2 A.P'
ed. 1/3 + 2 AP
ID: 88832