8. Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
21 października 2020 godz. 19:00

Olaf Brzeski (ur. 1975, Wrocław)
Z cyklu 'Czarne charaktery - czyli długo oczekiwana zmiana ról', Bez tytułu, 2008
Estymacja: 15 000 - 20 000 zł

Estymacja: 15 000 - 20 000 zł

ceramika, 30 x 25 x 27 cm
sygnowany, datowany i opisany u spodu: 'Olaf | Brzeski | 1/3 2008'
ed. 1/3
ID: 89322