8. Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
21 października 2020 godz. 19:00

Magda Hueckel (ur. 1978, Gdańsk)
Z cyklu 'In My Garden', "Avitium", 2018
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł

Estymacja: 5 000 - 8 000 zł

kolaż/papier , 23 x 18 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: 'M. Hueckel 2018'
ID: 88760