8. Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
21 października 2020 godz. 19:00

Marek Sobczyk (ur. 1955, Warszawa)
"His Master Voice [Elvis; Nipper]", 2016
Estymacja: 25 000 - 35 000 zł

Estymacja: 25 000 - 35 000 zł

tempera żółtkowa/płótno, 130 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAREK SOBCZYK 2016 | 130 x 65 cm | tempera jajowa | His Master Voice [Elvis; Nipper]'
ID: 88942