8. Aukcja Sztuki Współczesnej Fundacji Bátor Tábor Polska
21 października 2020 godz. 19:00

Radek Szlaga (ur. 1979 r., Gliwice)
"Trash / Folk (Szatan mówi)", 2019
Estymacja: 15 000 - 20 000 zł

Estymacja: 15 000 - 20 000 zł

olej/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PAN | RDK | TRASH / FOLK | 2019 | R. Szlaga'
ID: 89489