Aukcja Sztuki Współczesnej: Prace na Papierze (wyniki)
21 marca 2017 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 200 zł
62

Cena wylicytowana: 1 200 zł

tusz lawowany/papier, 33,5 x 22 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'Pierzgalski | 64'
ID: 48056